Кострино - село Великоберезнянщини, де цивілізовано вивозитимуть сміття

Кострино - село Великоберезнянщини, де цивілізовано вивозитимуть сміття

Невдовзі стане регулярним вивезення твердих побутових відходів із сіл Кострино і Костринська Розтока Великоберезнянського району. Саме таке рішення прийняли сільські депутати сьогодні, 22 травня, на черговій сесії сільської ради.

сесія сільської ради
сесія сільської ради
Засідання сесії сільської ради с. Кострино
Засідання сесії сільської ради с. Кострино

 

Робота щодо організації вивезення твердих побутових відходів тривала вже кілька місяців поспіль. Нарешті, всі процедури пройдено, конкурси проведено, рішення прийнято. Вже за місяць селяни підпишуть офіційні договори із комунальним підприємством “Комунал-Сервіс”, котре буде займатись вивозом сміття.

Вирішили, що від мешканців вивозитимуть сміття безконтейнерним методом в останній четвер місяця. Ціна за вивезення твердих побутових відходів становитиме 3.99 гривень на місяць з однієї особи, що фактично проживають в домогосподарствах.

Для юридичних осіб, підприємців та бюджетних організацій ціна за вивезення одного кубічного метра сміття становитиме 144 грн.

Варто підкреслити, що у Великоберезнянському районі с. Кострино першим організувало централізоване і системне вивезення відходів серед сіл, що розташовані вверх по течії р. Уж. Сподіваємося, що й інші села району долучаться до такої ініціативи.

Оксана ЧОПАК

Також цю статтю читайте на ko.net.ua

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *