Як в Ужгороді обирали “Королів смаку” (ФОТО)

Як в Ужгороді обирали “Королів смаку” (ФОТО)

У суботу, 23 лютого, в Ужгороді провели першу битву кухарів. Кулінарне змагання “Kings of taste – Королі смаку” відбулося в Ужгородському скансені. Це перше змагання кухарів у приготуванні страв закарпатської кухні.

Кулінарний конкурс "Королі смаку"
Кулінарний конкурс “Королі смаку”

Переможці кулінарного батлу
Переможці кулінарного батлу

Змагалися в приготуванні холасле

Стравою, яку готували команди, була угорська уха – холасле. Кухарі чаклували над нею у величезних казанах, на відкритому вогні. Змагання розпочалося об 11 годині ранку і вже за три-чотири години після початку конкурсу, усі, хто прийшов мали змогу скуштувати кулінарні шедеври закарпатської кухні.

Шість команд в однакових умовах, отримали набори продуктів, серед яких добронська та сегедська паприка, два різновиди риб – сом та короп, та необхідні овочі.

Жюрі, спробувавши кожен із кулінарних витворів, оголосило переможця. Королем Смаку став Бетяр Гриль. Переможці і учасники, під аплодисменти присутніх, були нагороджені грамотами і подарунками.

“Цим кулінарним батлом, – “Королі смаку”, започатковано нову традицію і ми будемо проводити такі заходи на Закарпатті раз у квартал” – розповів Федір Шандор.

Після слів подяки, організатори анонсували, що наступний кулінарний батл буде проходити у квітні, після Великодня. Закликали гостів свята писати їм на сайт свої побажання і яку саме страву вони хотіли б, щоб приготували кухарі наступного разу.

Оксана ЧОПАК, фото автора

Ця стаття була опублікована в газеті та на сайті “Карпатський об’єктив” 25.02.2019р.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *