На вихідних в обласному центрі Закарпаття навчали основам медіа

На вихідних в обласному центрі Закарпаття навчали основам медіа

В Ужгороді на вихідних проводили тренінг «Медіа-школа». Організаторами заходу стали Закарпатська молодіжна рада ВП НМРУ та ГО «Простір молоді». Тренінг відбувся за підтримки Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА.

Учасники, окрім теоритичної підготовки, мали змогу відразу ж протестувати свої знання на практиці. Відзнімали цікаві відеосюжети, монтували їх, обговорювали цікаві ідеї і задумки, розбившись на команди.

Тренінг "Медіа школа"
Тренінг “Медіа школа”
Тренінг "Медіа школа"
Тренінг “Медіа школа”

Згодом, готові роботи учасників дивилися на великому екрані, відтак команди отримували корисні фідбеки від менторів, досвідчених відеожурналістів.

Тренінг тривав два дні, впродовж яких учасники практикували не тільки роботу в кадрі та створення відеосюжетів, а й мали змогу дізнатися про те, як вести успішну риторику, правильно створювати власний бренд громадської організації та ініціативи в соцмережах. Також слухали лекцію про SMM стратегію, типові помилки при її впровадженні.

Команди ділилися своїми складнощами, які виникали під час підготовки проектів, отримували поради і конструктивну критику щодо своїх робіт, усували попередні помилки. Робили як опитування на вулиці, так і ситуативні відеоролики. Деякі учасники не мали досвіду, відзнімали «спонтанно», і отримували новий досвід.

Навчання проходило у веселій і невимушеній атмосфері, отож усі бажаючі мали змогу почерпнути корисні знання для свого подальшого розвитку у медіа-сфері.

Підсумками навчання стало визначення переможців у номінаціях “Глядацька симпатія” та відео, яке було найбільш наближене до професійного відеорепортажу.

Оксана ЧОПАК

Ця стаття була опублікована в газеті та на сайті “Карпатський об’єктив” 28.02.2019р.

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *