Про мене


Мене звати Оксана Чопак, я журналіст, фрілансер, копірайтер, підприємець. Перебуваю в постійному пошуку чогось нового, відкрита для людей, нових ідей чи пропозицій.

Народилася і виросла в с. Кострино, Великоберезнянського району, де й зараз проживаю.  Навчалась перші два класи у Костринській ЗОШ, далі – у Великоберезнянській гімназії, опісля в Закарпатському державному університеті, на факультеті Економіки і підприємництва. Під час навчання працювала за спеціальністю, розпочала підприємницьку діяльність, продовжувала вивчення іноземних мов.

Посилання на мої профілі:

YouTube
Shutterstock
Upwork
LinkedIn
Twitter
Facebook
Instagramm.

Переломним моментом у професійній діяльності став конкурсний відбір на роботу журналістом видання “Карпатський обєктив”, де із цікавістю і захопленням пропрацювала кілька років. Після виходу у відпустку по догляду за дитиною, а невдовзі і за ще однією, періодично продовжувала писати журналістські статті.

Одночасно відкрила для себе фріланс, закордонну біржу Upwork, зокрема. Успішно працюю там і зараз. Саме завдяки фрілансу, заради презентації свого досвіду і можливостей, і виникла ідея створити власний сайт-портфоліо, де зберігатиму свої попередні і теперішні творчі доробки.

Зараз разом з партнерами працюю над створенням нової онлайн-платформи для дітей та батьків CareKid, про яку ви в найближчі 6-9 місяців неоднократно почуєте і, сподіваюсь, з радістю будете користуватися.

Захоплююсь фотографією, горами, світом, людьми, що знашли себе. Деякі фото можна побачити на Shutterstock. Якщо бажаєте отримати підтримку і поради щодо роботи з цим фотостоком, реєструйтесь за реферальним посиланням https://www.shutterstock.com/g/Oksana+Chopak?rid=170887016&utm_medium=email&utm_source=ctrbreferral-link

Люблю рух, дорогу, зміни, нові виклики. Тому ви завжди, за будь яких умов, можете звернутися до мене зі своїми ідеями, пропозиціями, проханнями, конструктивною критикою, налагодженням співпраці, тощо.

Цікавого перегляду!