Про мене


Мене звати Оксана Чопак, я журналіст, фрілансер, копірайтер, підприємець. Перебуваю в постійному пошуку чогось нового, відкрита для людей, нових ідей чи пропозицій.

Народилася і виросла в с. Кострино, Великоберезнянського району, де й зараз проживаю.  Навчалась перші два класи у Костринській ЗОШ, далі – у Великоберезнянській гімназії, опісля в Закарпатському державному університеті, на факультеті Економіки і підприємництва. Під час навчання працювала за спеціальністю, розпочала підприємницьку діяльність, продовжувала вивчення іноземних мов.

Переломним моментом у професійній діяльності став конкурсний відбір на роботу журналістом видання “Карпатський обєктив”, де із цікавістю і захопленням пропрацювала кілька років. Після виходу у відпустку по догляду за дитиною, а невдовзі і за ще однією, періодично продовжувала писати журналістські статті.

Одночасно відкрила для себе фріланс, закордонну біржу Upwork, зокрема. Успішно працюю там і зараз. Саме завдяки фрілансу, заради презентації свого досвіду і можливостей і виникла ідея створити власний сайт-портфоліо, де зберігатиму свої попередні і теперішні творчі доробки.

Зараз разом з партнерами працюю над створенням нової онлайн-платформи для дітей та батьків CareKids, про яку ви в найближчі 6-9 місяців вже почуєте і, сподіваюсь, з радістю будете користуватися.

Захоплююсь фотографією, горами, людьми, що знашли себе. Люблю рух, дорогу, зміни, нові виклики. Тому ви завжди, за будь яких умов, можете звернутися до мене зі своїми ідеями, пропозиціями, проханнями, конструктивною критикою, налагодженням співпраці, тощо.

Цікавого перегляду!