Нарешті ми розповідатимемо про наш стартап – KIDIUM (раніше – CareKid) – всеукраїнську онлайн платформу для батьків, дітей та виконавців дитячих послуг. Тобто, усіх тих, хто прямо чи опосеродковано піклується про дітей.

Наша мета полягає в тому, щоб зібрати в одному місці, на одному сайті усіх, кого батьки шукають для дітей: няні, репетитори, тренери, дитячі садки, школи, коледжі, вузи, розвиваючі чи спортивні заняття, гуртки, лікарів, поліклініки, лікарні, фотографів, кондитерів, декораторів, заклади для проведення дитячого свята, дитячий табір, програми обміну для студентів, прокат костюмів, – тобто все і всіх, хто займається розвитком дитячого інтелекту, творчості, спорту, здоров’я та розваг.

Для батьків ми створимо зручне рішення – це буде сайт та мобільний додаток, де батьки за кілька кліків зможуть знайти, порівняти і найняти потрібну людину чи організацію на визначений час і місце. Серед виконавців будуть як фізичні особи, так і організації, приватної та державної форм власності.

Більше не потрібно буде гаяти купу часу, щоб знайти потрібного виконавця для дитини, а краще використати його продуктивно, спрямувати на більш корисні справи.

Батьки і виконавці матимуть в розпорядженні зручний календар-графік, що оновлюватиметься, а також інструмент “безпечна угода“, коли виконавець отримує кошти на свій рахунок тільки після успішного завершення роботи. Таким чином, батьки впевнені в тому, що виконавець в останній момент не підведе, а виконавець – що точно отримає кошти за роботу.

Ще буде багато “фішок”, про які розповімо згодом. Поки триває розробка сайту, інформацією про прогрес, нові ідеї чи пропозиції ділитимемося на www.kidium.com.ua

Також, в процесі запуску нам потрібно перевірити кілька гіпотез, отож будемо вдячні усім, хто відгукнеться на наші опитування .

З будь-яких питань звертайтесь на електронну пошту kidiumm@gmail.com