Хто я?

Привіт! Мене звати Оксана Чопак, наразі я стартаперка, мама двох чудових хлопців, фрілансерка, журналістка, фотографка, гендмейдерка. Всі ці мої зайнятості то доповнюють одна одну, то переплітаються, то відходять у фоновий режим, щоб знову повернутися. Люблю робити те, що подобається саме зараз, привідкривати завісу досі невідомого і поринати з головою в улюблені заняття.

Оксана Чопак
Оксана Чопак

Народилася і виросла в с. Кострино, Великоберезнянського району, Закарпатської області, де й зараз проживаю.  Навчалась перші два класи у Костринській ЗОШ, далі – у Великоберезнянській гімназії, опісля в Закарпатському державному університеті, на факультеті Економіки і підприємництва. Під час навчання працювала за спеціальністю, змінила 5 місць роботи за чотири роки, врешті розпочала власну справу – невеличкий магазинчик госптоварів поруч з домом. Після цього був ще магазин одягу в місті і кав’ярня знов у селі, але, врешті-решт зараз я живу порівняно спокійно і never again у такі низькомаржинальні і високозаморочливі сфери бізнесу.

Посилання на мої профілі:

Facebook

Instagramm

Twitter

Telegram – oksana_chopak

YouTube

Shutterstock

Upwork

LinkedIn

Переломним моментом у професійній діяльності став конкурсний відбір на роботу журналістом видання “Карпатський обєктив”, де із цікавістю і захопленням пропрацювала кілька років. Після виходу у відпустку по догляду за дитиною, а невдовзі і за ще однією, періодично продовжую писати журналістські статті.

Нещодавно розпочала співпрацю із єдиним глянцевим журналом про Закарпаття “Унікум”, отож у свіженькому номері ви вже зможете прочитати мої тексти про Перечинщину, її неймовірну історію та унікальні місця.

Одночасно відкрила для себе фріланс, закордонну біржу Upwork, зокрема. Успішно працюю там і зараз. Саме завдяки фрілансу, заради презентації свого досвіду і можливостей, і виникла ідея створити власний сайт-портфоліо, де зберігатиму свої попередні і теперішні творчі доробки.

Нещодавно прийшло розуміння, що я також можу ділитися своїм досвідом з тегом “як заробити в інтернеті” щодо побудови роботи на фрілансі, заробітку на фотостоках, на продажі речей ручної робти в американських інтернетах магазинах, як виводити зароблені кошти або вигідно витрачати їх на покурку товарів з Америки та інші “мікробізнеси”.

Чому мікро? Бо тільки-но ви зупинитесь ним займатися, припиниться і дохід. Якось я вже не вигрібала з двома дітьми і кількома робОтами і мені терміново знадобилась “няня на годину”. Як виявилось, не мені одній треба час від часу з кимось залишити дітей. І не я одна витрачаю купу часу, щоб знайти дитині фотографа на День народження, замовити святковий торт, підшукати затишне місце для святкування. А ще розвивалки-садки-гуртки-репетитори-лікарі-стоматологи-аніматори. Коли тут займатися своїми справами? В гуглі нічого путнього не знайшла.

І я собі придумала ще одне заняття – створити такий сайт і мобільний додаток, де я як мама зможу в кілька кліків знайти будь-яку людину чи організацію для своєї дитини, навіть одноразово чи в терміновому порядку. Будь-якої форми власності, навіть державні заклади освіти та медобслуговування. Зможу спілкуватися з такими ж мамами і синхронізовувати розклади обох дітей зі своїм. А головне, дізнатися і об’єктивно порівняти всіх тих людей і організації, що обіцяють розвинути творчий та інтелектуальний потенціал дитини, спортивні здібності, подбати про її здоров’я та розваги.

Отож, вже другий рік поспіль (!) з безліччю затримок, факапів, зриву дедлайнів і домовленостей, разом з партнерами працюю над створенням нової онлайн-платформи для дітей та батьків CareKid, про яку ви в найближчі декілька місяців неоднократно почуєте і, сподіваюсь, як і я, з радістю будете користуватися.

Останнім штрихом стало рішення додати окрім усіх можливих послуг для дітей ще й окремий розділ Товари. Кожен зможе купувати-продавати нові чи б/у речі, здавати в прокат, замовляти пошив чи в’язання речей або їх доставку з-за океану. Таке собі царство дитячих можливостей – усі послуги та товари для дітей на єдиному сайті.

На початку року пройшла пре-акселераційну програму від Української соціальної академії, що дуже допомогла мені краще викристувалізати ідею, місію і візію проекту CareKid, трошки розібратися в побудові бізнес-процесів і згадати фінансове планування і звітність. Наразі проект проходить наступний етап – офлайн навчання на акселераторі в Києві в стінах УСА, а також відібраний до участі в мфжнародному конкурсі соціальних стартапів Social Impact Awart. Паралельно триває активна розробка сайту і запис у waitlist усіх, хто хоче першим приєднатися до платформи і отримати грошові бонуси www.carekid.com.ua

Одночасно у мене накопичився деякий багаж знань і корисної інформації у сфері стартапів, бізнесу, маркетингу. Тому я ділитимуся лайфхаками, корисними посиланнями, книгами, фільмами, відео й інсайдерською інформацією з вами, мої читачі.

Залишайте свій е-мейл, щоб не пропустити свою порцію знань, позитиву і мотивації творити щось велике)
Буде корисно)

Leave a comment