Хто я?

Привіт! Мене звати Оксана Чопак, наразі я є засновником стартапів, журналістом, фрілансером-копірайтером, мамою двох чудових хлопців. Всі ці мої зайнятості то доповнюють одна одну, то переплітаються, то відходять у фоновий режим, щоб знову повернутися. Люблю робити те, що подобається саме зараз, привідкривати завісу досі невідомого і поринати з головою в улюблені заняття.

Народилася і виросла в с. Кострино, Великоберезнянського району, Закарпатської області, де й зараз проживаю.  Навчалась перші два класи у Костринській ЗОШ, далі – у Великоберезнянській гімназії. Останній завжди буду вдячна за всі свої знання і навички, усім моїм вчителям, які допомогли розвинутися моєму дитячому розумові,. Тільки недавно зрозуміла, що гімназія це було найвагоміший вклад у моє подальше, самостійне життя. Після я навчалася в Закарпатському державному університеті, на факультеті Економіки і підприємництва. Під час навчання працювала за спеціальністю, змінила 5 місць роботи за чотири роки, врешті розпочала власну справу – невеличкий магазинчик госптоварів поруч з домом. Після цього був ще магазин одягу в місті і кав’ярня знов у селі.

Переломним моментом у професійній діяльності став конкурсний відбір на роботу журналістом видання “Карпатський об’єктив”, де із цікавістю і захопленням пропрацювала кілька років. Після виходу у відпустку по догляду за дитиною, а невдовзі і за ще однією, періодично продовжую писати журналістські статті.

Співпрацювала із єдиним глянцевим журналом про Закарпаття “Унікум”, отож у кількох номерах журналу ви зможете прочитати мої тексти про Перечинщину та Великоберезнянщину, їхню неймовірну історію та унікальні місця.

У декретній відпустці відкрила для себе фріланс, закордонну біржу Upwork, зокрема. Успішно працюю там і зараз. Саме завдяки фрілансу, заради презентації свого досвіду і можливостей, і виникла ідея створити власний сайт-портфоліо, де зберігатиму свої попередні і теперішні творчі доробки.

Якось я вже не вигрібала з двома дітьми і кількома робОтами і мені терміново знадобилась “няня на годину”. Як виявилось, не мені одній треба час від часу з кимось залишити дітей. І не я одна витрачаю купу часу, щоб знайти дитині фотографа на День народження, замовити святковий торт, підшукати затишне місце для святкування. А ще розвивалки-садки-гуртки-репетитори-лікарі-стоматологи-аніматори. Коли тут займатися своїми справами? В гуглі нічого путнього не знайшла.

І я собі придумала ще одне заняття – створити такий сайт і мобільний додаток, де я як мама зможу в кілька кліків знайти будь-яку людину чи організацію для своєї дитини, навіть одноразово чи в терміновому порядку. Будь-якої форми власності, навіть державні заклади освіти та медобслуговування. Зможу спілкуватися з такими ж мамами і синхронізовувати розклади обох дітей зі своїм. А головне, дізнатися і об’єктивно порівняти всіх тих людей і організації, що обіцяють розвинути творчий та інтелектуальний потенціал дитини, спортивні здібності, подбати про її здоров’я та розваги.

Отож, вже другий рік поспіль (!) з безліччю затримок, факапів, зриву дедлайнів і домовленостей, разом з чудовою командою однодумців CyberSpells працюємо над створенням нової онлайн-платформи для дітей, батьків та постачальників дитячих послуг і товарів KIDIUM, про яку ви в найближчі декілька місяців неоднократно почуєте і, сподіваюсь, як і я, з радістю будете користуватися.

Останнім штрихом стало рішення додати окрім усіх можливих послуг для дітей ще й окремий розділ Товари. Кожен зможе купувати-продавати нові чи б/у речі, здавати в прокат, замовляти пошив чи в’язання речей або їх доставку з-за океану. Таке собі царство дитячих можливостей – усі послуги та товари для дітей на єдиному сайті.

На початку минулого року пройшла пре-акселераційну програму від Української соціальної академії, що дуже допомогла мені краще викристувалізати ідею, місію і візію проекту, трошки розібратися в побудові бізнес-процесів і згадати фінансове планування і звітність.

Цього року наша команда пройшла навчання в акселераторі SectorX від Unit.city. Також дуже цінним стало навчання у YCombinator StartupSchool.

Паралельно триває активна розробка сайту і запис у waitlist усіх, хто хоче першим приєднатися до платформи. Для цього потрібно приєднатися до групи.

Залишайте свій е-мейл, щоб не пропустити свою порцію знань, позитиву і мотивації творити щось велике)
Буде корисно)

Маєте питання або пропозиції?
Напишіть мені)

Посилання на мої профілі:

Facebook Instagram Twitter Telegram – oksana_chopak YouTube LinkedIn Upwork Shutterstock

Leave a comment