Доведуть до ладу старий чи збудують новий? Аеропорт в Ужгороді

Доведуть до ладу старий чи збудують новий? Аеропорт в Ужгороді

Аеропорт в Ужгороді після чотирирічної перерви має запрацювати вже цієї осені. Про це розповів голова Закарпатської облради в інтерв’ю Укрінформ.

Аеропорт Ужгород
Аеропорт Ужгород

На модернізацію аеропорту планують витратити 60 мільйонів гривень. Тоді аеропорт зможете приймати літаки не тільки Мотор Січі, а й Sky Up чи МАУ. Це дозволить логістично зв’язати Закарпаття із містами України та закордону.

На сьогоднішній день і справді логістика Закарпаття, через яке проходять стратегічні шляхи в Європу, бажає бути кращою. Щоб дістатися до столиці України, потрібно витратити щонайменше пів доби у поїзді. Закарпатці їдуть до сусіднього Львова 3-4 години, щоб там сісти на потрібний літак. Або до закриття кордонів їздили в аеропорти найближчих європейських міст Кошице, Дебрецен, Будапешт.

Безперечно, аеропорт із великою пропускною здатністю значно покращить туристичний та економічний клімат в регіоні, а також має стратегічне значення.

Історія створення Ужгородського аеропорту

Про це знали ще сто років тому, коли у 1929-му році в Ужгороді відкрили цивільну аеростанцію. Тоді посадковий майданчик був облаштований у розмірах всього 590 х 570 метрів на полях військового пасовища. Першим рейсом став «Прага-Брно-Братислава-Кошице-Ужгород». В ті часи із Праги до Ужгорода можна було дістатися поїздом за 18 годин, а літаком – за шість. Тоді найбільшою популярністю рейси до Ужгорода користувалися у мисливців та туристів. У радянські часи пік пасажироперевезень в Ужгородському аеропорту припав на 1984-й рік. Тоді щороку з аеропорту вилітало близько 100 тисяч пасажирів, перевозилося 180 тонн пошти та понад півтори тисячі тонн вантажів. Про це пише Тетяна Літераті у виданні Про Захід.

Сучасні проблеми ужгородську аеропорту

В часи, коли обирали місце для аеропорту, Закарпаття входило до складу Чехословацької республіки, а район аеропорту був простим пасовищем. Сьогодні навколо аеропорту повиростали приватні та багатоквартирні будинки, а землю роздали ділянками під будівництво. З іншого боку злітної смуги, всього за кількасот метрів — словацький кордон. Очевидно, що земля у межах міста є надто дорогою,  а летовище, яке за 2016р. не приймає літаків, став для міста тягарем, а не можливістю. Було кілька спроб запускати регулярні рейси з Ужгорода до Києва та до Праги, однак безуспішно.

Новий аеропорт

Крім модернізації Міжнародного аеропорту Ужгород в державному агентстві інфраструктурних проектів України вже заявили про підготовку до проведення передпроектних робіт щодо будівництва нового аеропорту в Закарпатті. У агентстві кажуть, що складність вибору місця для будівництва нового аеропорту полягає в тому, що Закарпаття має гірський ландшафт.

Як у інших?

Однак у таких країнах як Чорногорія чи Австрія гори аж ніяк не заважають діяльності аеропортів.

У Чорногорії туристи прилітають влітку на море, а взимку на гірськолижні курорти. Населення країни всього 600 тисяч, а пасажиропотік вп’ятеро перевищує цю цифру і складає 3 мільйони пасажирів на рік. При чому, чорногорські аеропорти «Тиват» та «Подгориця» розташовані у гірській місцевості. У Австрії також є летовища, що побудовані в горах, а туристи активно прилітають у цю місцевість, щоб відпочити на слаетних курортах. Австрійський аеропорт “Клагенфурт” розташований в горах і має довжину посадкової смуги 2720 м. Про це пише Кирило Хом’яков, голова Державного агентства інфраструктурних проектів України, у своїй колонці виданню Бізнес цензор.

Високоприбуткові інвестиції та державне значення

Автор наголошує, що будівництво нового аеропорту у Закарпатті має державне значення та зазначає, що кожна вкладена в інфраструктуру одна гривня, повернеться в потрійному розмірі вже за 3 роки.

Крім пожвавлення бізнесу, перевезень, туризму, будівництво нового аеропорту покращить ще й інвестиційний клімат регіону. Уряд планує виділити 30 млн. грн. на передпроектні роботи. Крім цього, в подальшому планують залучити приватні інвестиції у розмірі 4 млрд. грн. При цьому держава візьме на себе витрати по будівництву аеродрому, а інвестор – по зведенню терміналу. Завершити роботи планують вже до 2023 р., а довжина злітно-посадкової смуги буде не меншою за 2,5 км, що дозволить нарешті приймати на Закарпатті великі літаки класу а А320 / В737.

Де побудують аеродром?

Хтось пропонує не витрачати дарма державних коштів на будівництво нового летовища, а просто відновити старий військовий аеродром у Мукачеві. Нещодавно ходили плітки про те, що нове летовище буде побудовано на полях поблизу села Сюрте Ужгородського району. Однак, наразі офіційно ще не визначено точного місця розташування нового аеродрому.

Як бачимо, влада активно взялася як відновлювати існуючий аеропорт, так і будувати новий. Цілком імовірно, що після будівництва нового аеропорту поблизу Ужгорода, теперішнє летовище виявиться не потрібним і його з чистим сумлінням закриють.

Оксана ЧОПАК

Цей матеріал був опублікований на сайті karpat.in 30 вересня 2020р.

Leave a comment

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *