Як отримати бізнес-інсайти, не літаючи до США? Стартап школа від YCombinator

Як отримати бізнес-інсайти, не літаючи до США? Стартап школа від YCombinator

Хороша новина для тих, хто мріє започаткувати свій стартап або вже на шляху до його втілення! Найпопулярніший акселератор США YCombinator відкриває двері для стартапів зі всього світу. Наразі проводиться набір в онлайн-школу YCombinator’s Startup School.

SUS Logo

Для подачі заявки потрібно просто зареєструватись на сайті стартап-школи.

Реєстрацію продовжено до 4 серпня 2019р.

Навчання вже розпочалось, але ви все ще можете заскочити в останній вагон і приєднатись до крутого нетворкінгу стартаперів і досвідчених підприємців з усієї планети.

Що ви отримуєте?

10 тижнів навчання, наповнені онлайн лекціями на найпопулярніші питання, що виникають перед фаундерами, доступ до лекцій та текстів попередніх років. 

У розділі Deals учасники стартапшколи отримують пропозиції від партнерів та випускників YC, до прикладу безкоштовний хостинг на рік від Amazon Web Services та знижки на інструменти та сервіси, які знадобляться в ході становлення стартапу зі знижками 10-90% або й безкоштовно.

Що потрібно робити під час навчання?

#1 Тренувати свою англійську)

А якщо серйозно, то є тільки дві умови: щотижня брати участь в запланованих групових онлайн-сесіях з іншими учасниками, де ви потренуютеся пітчити свій стартап, а також можете ділитися своїми проблемами чи давати поради. Займає часу – близько години. Ще кілька хвилин займе щотижневе заповнення вашого прогресу, де треба зазначати кілька основних показників для вас та як ви почуваєтесь)

Із обов’язкового – це все. Тільки ці дві умови. Все решта – лекції, статті, інтерв’ю, форуми, чати – за вашим бажанням. А бажання у вас з’явиться обов’язково, адже ви отримуєте доступ до інсайдерської і дуже цінної для вас інформації, яку вам дають у кожній лекції. У кожному відео знайдеться щось обов’язково корисне для вашого стартапу. Навіть у тих, які на перших погляд можуть здатися “теоретичними”, але спікери дають на диво прикладні поради, а не “ллють воду”.

Наразі до участі в стартапі школі відібрано 21 тисячу учасників зі всього світу, з них близько половини таких, що шукають кофаундера. Є такі, що тільки на стадії ідеї, а є й і з робочим прототипом, або ж уже на стадії росту.

Усіх тих, хто відвідає 80% групових лекцій та заповнить свій щотижневий прогрес чекає можливість отримати 15 тис доларів. Найкращі стартапи будуть відібрані в акселератор YCombinator для подальшого навчання у Сан Франциско із подальшими перспективами залучити серйозних інвесторів та кошти.

Отож, вперед і удачі! До зустрічі на онлайн-сесіях)

Оксана ЧОПАК

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *